Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.329
246.701
1

MaMafia.fr
57.905
411.628
53
MijnMaffia.nl
202.057
1.129.876
47
MojeMafie.cz
27.951
280.947
37
MeineMafia.de
74.915
401.171
30
MafiaCreator.com
74.222
242.206
4
MojaMafia.pl
54.657
369.890
2
MafyaKur.com
50.420
317.655
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.827
5.279
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0
MiMafia.com
12.733
37.332
0

Idei in asteptare

Pescarul29 - 11 | 20:49 

RomanianGansta
3.923 membri
Multumesc pentru ideile oferite.
Acestea sunt de mare valoare si vor fi luate mereu in considerare.

Toate ideile bune care sunt mutate la idei in asteptare au fost luate in considerare sau urmeaza sa fie luate si vor fi implementate in viitorul apropiat sau indelungat.

CompanyCrime6 - 01 | 08:01 

CompanyCrime
34 membri
Ce ar fi sa fie pe lv si cu cit omori si ataci si furi masini mai multe sa cresti in lv cred ca ar fi mai bn!!!

Ultima dată schimbat cu CompanyCrime pe 2011-01-06 8:02 AM.

DjLeony23 - 01 | 10:06 

TheClanuri
9 membri
mai ma eu o ideie nustiu daca buna dar eo zic ca fiecare proprietar de joc care se inscrie sa primeasca cate 50 de mc sa se poate dezvoltasi dupa aia sa nu s pota sa s dea credite pe gratis ci doar cumparate voi ce zicet ?????????????????????????

Admin4 - 02 | 19:29 

NewMafia
17 membri
Deci de cand se creaza jocul detinatorul sa aiba dreptul de a da un vip 3 zile de proba jucatorului credite pentru oameni activi si bineinteles acces la scoaterea codului de siguranta si chat ...
Fara aceste optiuni jocul nu atrage jucatori nimanui nu-i place sa bage un cod de 100 de ori sau sa nu poata face ceva macar de proba...

Din cauza asta jucatori nu se tin de joc si nici nu intra pe serverele noi!

Cu respect Admin!

Ultima dată schimbat cu Admin pe 2011-02-04 7:30 PM.

cristi_cris (Banat permanent)1 - 03 | 10:03 

Mafior
9.954 membri
Admin a scris:
Deci de cand se creaza jocul detinatorul sa aiba dreptul de a da un vip 3 zile de proba jucatorului credite pentru oameni activi si bineinteles acces la scoaterea codului de siguranta si chat ...
Fara aceste optiuni jocul nu atrage jucatori nimanui nu-i place sa bage un cod de 100 de ori sau sa nu poata face ceva macar de proba...

Din cauza asta jucatori nu se tin de joc si nici nu intra pe serverele noi!

Cu respect Admin!

Poi domnul Admin : )
Trebuie sa cumperi obiunea ofera vip, care o poti pune sa unde vrei la useri noi cand se inregistreaza, la referali etc.., cu creditele la fel exista o optiune care le da automat la toti cei activi o rasplata de ce vrei tu (eu am pus 50 credite) codul ala de siguranta (capcha) este pus cu o logika acol, pentru a evita spam-ul si incetinirea host-ului, ca sunt multi dobitoci ce dau 30,000 de click-uri si iti va incetini considerabil jocul fara acel cod -> exista de asemenea sa cumperi o optiune unde schimbi codul ala pe imagini sau texte, unde jucatorul da doar click nu se mai pune sa scrie nimic.
Poi ia cauta tu jucatori ce nu au mai jucat jocuri de genu, sa vezi cum iti joaca dar cum toti preferati sa face'ti voi conturi ampulea cu ip dinamic,proxy etc..doar sa apareti in topul jocurilor cu cei mai multi useri sau sa veniti pe alte jocuri cu reclama de 2 bani care nici nu se vede din cauza cenzuri ))) , in loc sa va cautati useri sa joace , ce sa va fac eu...

Ultima dată schimbat cu cristi_cris pe 2011-03-01 10:07 AM.

AsaS3 - 03 | 15:52 

Mafiot-Boss
15 membri
LiO a scris:
mai ma eu o ideie nustiu daca buna dar eo zic ca fiecare proprietar de joc care se inscrie sa primeasca cate 50 de mc sa se poate dezvoltasi dupa aia sa nu s pota sa s dea credite pe gratis ci doar cumparate voi ce zicet ?????????????????????????

O idee foarte buna si ar trebui implementata . Asta ar ajuta foarte mult proprietarii in dezoltarea jocului.

alextrofin3 - 03 | 19:40 

RoboSapiens
9 membri
Ce zici tu aici , ar influenta creearea conturilor doar pentru acele MC.
De exemplu un proprietar ar crea mai multe jocuri fara sa le dezvolte , doar ar transfera MC-urile de pe un joc pe altu si a ridica un singur joc.Sau pentru a fi vandute.

neluenache405 - 03 | 10:11 

CriminalsGame
74 membri
Eu as zice sa dai la toate jocurile 50 de MC (Ca sa se poata dezvolta pana sa bage bani in Mc-uri) Si pe urma o sa bage bani in joc fiindca ...are un stimulent .Respect.

-Flaviu-5 - 03 | 10:50 

Pungasii
583 membri
Neluenache40 a scris:
Eu as zice sa dai la toate jocurile 50 de MC (Ca sa se poata dezvolta pana sa bage bani in Mc-uri) Si pe urma o sa bage bani in joc fiindca ...are un stimulent .Respect.

Asta clar nu o sa se faca,mai bine v-ati abtine de la niste propuneri idioate,cine crezi ca va da voua MC moca,ei ce ar mai castiga?vreti totu gratis da un ban in sistem nu bagati ca asa v-ati invatat doar locuiti in Romania

symbol12 - 03 | 08:17 

VIPSMAFIA
1.520 membri
Alextrofin a scris:
Ce zici tu aici , ar influenta creearea conturilor doar pentru acele MC.
De exemplu un proprietar ar crea mai multe jocuri fara sa le dezvolte , doar ar transfera MC-urile de pe un joc pe altu si a ridica un singur joc.Sau pentru a fi vandute.

da. eu sunt de acord cu tine. Adik sa primesti 50 MC, dar sa nu ii poti transfera pe acei 50 sau sa vinzi acei 50 MC.