Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.329
246.701
1

MaMafia.fr
57.905
411.628
47
MijnMaffia.nl
202.057
1.129.876
46
MojeMafie.cz
27.951
280.947
43
MeineMafia.de
74.915
401.170
28
MafiaCreator.com
74.222
242.205
3
MojaMafia.pl
54.657
369.890
2
MafyaKur.com
50.420
317.655
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.827
5.279
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0
MiMafia.com
12.733
37.332
0

Reclame peste reclame

BlackAngel27 - 03 | 23:13 

Crime-Organizate
3.684 membri
Dzan cand ai de gand sa PROPUI sa se ia masuri contra celor care fac reclame ?! ( AM DESCHIS ACEST SUBIECT DEOARECE TI-AM TRIMIS MESAJ SI NU AI RASPUNS SI DE ATUNCI BINENTELES IN FIECARE SEARA SE FACE RECLAMA )

Alin28 - 03 | 13:06 

AlinutzzuSm
2 membri
Salut BlackAngel

Stai linistit nu esty singurul caruia i se intampla...
Si la noi zilnik se fac reclame dupa reclame dar cu ce folos nu avem ce le face nu are cine ce sa le faca

Sincer daca nu ai printurile si nu ai vb cu proprietarul acelui joc fara folos acest topic deschis

Va doresck o zi buna.!!!
Cu respect
Alin

Ultima dată schimbat cu Alin pe 2013-03-28 1:07 PM.

Lunetistu28 - 03 | 17:35 

CrimeTime-1993
907 membri
black asa este alin are dreptate si la mine vin zilnic minim 2-3 care se trezesc ca sunt smecheri.mare pacat ca nu avem ce sa le facem.ca degeaba punem noi dovezile ca proprietarii nu primesc decat un avertisment

Alin28 - 03 | 17:48 

AlinutzzuSm
2 membri
din pacate da...o modalitate ar fi sa se rezolve aceasta chestie...
Sa fie adaugata o aplicatie ca cel care face reclama sa fie banat din automat + stergerea contului sau blocarea lui si sa nu apara linkul jocului decat ********....

Doar ca la asa ceva nu sa gandit inca nimeni si nush daca sar putea rezolva

O zi buna sa aveti
Cu respect
Alin

Ultima dată schimbat cu Alin pe 2013-03-28 5:55 PM.

Lunetistu28 - 03 | 17:49 

CrimeTime-1993
907 membri
sunt de acord cu alin in totalitate.Dzan noi proprietari seriosi de jocuri va rugam sa luati o masura contra acestor copii ce nu fac altcv decat sa strice munca altora.
Multumesc frumos

TheMiddleMan29 - 03 | 12:37 

TheVirtualCrimes
3.966 membri
Dzan a mai explicat odata situatia. Nu e vina ownerului caruia i se face reclama de fiecare data. Plus ca aveti ban-ul si cum sa zic putini mai sunt care se duc in alta parte mai ales daca ai ceva de calitate.
Acesta din pacate e un fenomen de care nu putem scapa in nici un fel.

Alin29 - 03 | 14:13 

AlinutzzuSm
2 membri
Aicea imi apre rau "ilegal88" te contrazic....
Daca este asa mare MafiaCreator ar trebui sa aibe si acea obtiune de care ziceam mai sus
Deoarece MafiaCreator uni cred ca e joaca de copii,din contra este o treaba grea sa intreti un joc mai ales daca lai ridicat si ai bagat cv banuti in el...
Sincer eu nu am joc,doar ca am grij de joc sa spun asa.Mi-am dorit si eu dar numi permit sami fac unul singur si sal ridic sus...
Vreau sai felicit pe unii proprietari pentru treaba care o fac si pentru rezultatele obtinute....
Felicitari tutror proprietarilor

Va doresck o zi frumoasa si un weekend cat mai placut

Cu stima si respect'
Alin

MrDiliman29 - 03 | 20:24 

StreetOfGangsters
285 membri
mai puneti la filtru cuvinte puneti numele la jocurile astea mai mari si mai mici unele,este si asta o modalitate

TheMiddleMan29 - 03 | 23:01 

TheVirtualCrimes
3.966 membri
Alin a scris:
Aicea imi apre rau "ilegal88" te contrazic....
Daca este asa mare MafiaCreator ar trebui sa aibe si acea obtiune de care ziceam mai sus
Deoarece MafiaCreator uni cred ca e joaca de copii,din contra este o treaba grea sa intreti un joc mai ales daca lai ridicat si ai bagat cv banuti in el...
Sincer eu nu am joc,doar ca am grij de joc sa spun asa.Mi-am dorit si eu dar numi permit sami fac unul singur si sal ridic sus...
Vreau sai felicit pe unii proprietari pentru treaba care o fac si pentru rezultatele obtinute....
Felicitari tutror proprietarilor

Va doresck o zi frumoasa si un weekend cat mai placut

Cu stima si respect'
Alin
Tu imi zici mie de cat de greu e sa intretii un joc ?
Am avut un joc de top l-am pierdut , sunt la al 2-lea joc de top si il intretin ... asa ca hai sa nu mai vorbim fara sa stim . Eu te invit sa vii sa faci ce oferta vrei pe joc sa vezi ca nu pleaca nimeni

Alin29 - 03 | 23:50 

AlinutzzuSm
2 membri
Domnule "ilegal88" eu joc la tine daca nu sti...dupa ce mai banat cu Motivul: "Ai fost banat permanent pentru următorul motiv: Nu esti bine venit aici"
uite ca tot joc...si nu spionezi cum crezi u
Nam nimika cu tine ilegale dar daca citeai cu atentie nu comentai din punctul asta de vedere...Deoarece nu am zis ca nu sti intretine un joc,ba din contra felicitari pentru munca care o faci chiar apreciez ce faci u...

In fine nu sunt aicea pentru cearta sau chat ca am si xat si mess si skype ce vrei u daca vreau sa vb

Hai o seara faina tuturor
Cu stima si respect
Alin

Ultima dată schimbat cu Alin pe 2013-03-29 11:51 PM.