Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.361
246.757
0

MijnMaffia.nl
202.097
1.129.890
86
MaMafia.fr
57.928
411.364
57
MojeMafie.cz
27.965
281.020
43
MeineMafia.de
74.955
401.312
29
MafiaCreator.com
74.396
242.458
4
MojaMafia.pl
54.675
370.392
1
MiMafia.com
12.744
37.365
1
MafyaKur.com
50.443
317.799
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.836
5.289
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

Ce face omul, face si Maimuta (mafia1900.com)

cristi_cris (Banat permanent)27 - 08 | 22:36 

Mafior
9.957 membri
Deci..dzan vreau sa iei o masura contra persoanelor care nu au pic de creier in cap si in loc sa gandeasca o idee originala pentru jocul lor, dau copy past si fura ideea !

Iti spun sincer, deja sunt satul pana peste cap de nesuferiti astia care cand eu ma gandesc si strofoc sa fac ceva nou si original..ei vin si ma copie.
Asa cum spune si la propia tema..daca nu respecti drepturile de autor a unei poze/ideei jocul tau poate fi sters.
Poi eu il respect la sange, dar ideeile mele de ce nu le respecta ceilalti propietari ¿

Ultimul caz este domnul Admin, propietar al jocului Mafia1900.com care..dupa ce eu dau reset la joc si incep o noua runda cu o super idee gandita si conceputa de mine pentru a beneficia utilizatorii din jocul meu cu banii reali ( aceasta: http://www.mafior.com/info/4/castiga-euro-reali ) , nu trece o zi.. si poc poc ma copie romanu´ (dovada aici : http://www.mafia1900.com/info/2/castiga-bani )

Il rog frumos si omeneste pe messenger sa schimbe acest lucru ca este original Mafior si nu este frumos sa fi un xerox, imi spune, ok am sa o schimb..trece o zi..trec 2..intru la el pe joc deoarece pe messenger nu il mai vad, si intreb: admin este¿ userii lui..nu..si imi sare un admin de acolo in cap..ca ce ai tu cu admin , si ii explic situatia, uite eu am un joc(nu am dat link sau nume) iar propietarul vostru mi.a furat o idee..
In fine..el imi sare in cap..ca nu ca a schimbat suma de castig si alte copilarii..
Eu ii spun, ok voi vorbii cu el, iar daca nu o schimba voi lua alte masuri mai drastice..bun ies azi cand intru sa incerc sa iau legatura din nou cu el sa ii spun sa o schimbe
vad ca : Ai fost banat permanent pentru următorul motiv: incercare nereusita de a deturna setarile jocului
Nustiu ce vrea el sa zica prin a deturna setarile jocului..probabil se refera la ´´Ma sifoneaza la jucatorii mei ca sunt un mic Xerox fara ideei´´

El si restul sunt cu premiile la top 3..si asa fac ei magariile cu conturile fantoma create de el si admini lui..vin eu cu o idee noua si mio fura si el..desii nustiu daca la ora platii o va mentine.
Dzan, te rog sa iei o masura, sunt satul de xeroxuri fara putin creier pentru ideei propii..

Acea sectiune o am protejata si de copyscape(premium)..

Multumesc si va rog , nu copiati..ganditiva putin..si ve.ti vedea ca va vor iesii lucruri incredibile originale !

Iar daca tot copi, admin(mafia1900), ai bunul simt si cere permisiunea inainte si adauga acol jos micut intr-o parte ,, nu am ideei propii , iar pe aceasta am furato de pe Mafior.com´´

Ultima dată schimbat cu cristi_cris pe 2011-08-27 10:41 PM.

andrey009927 - 08 | 22:45 

Botosani-mafia2
2.178 membri
Bravo tine-o tot asa respect +, la faza asta chiar e nesimtire curata .

AlEsSaNdRo27 - 08 | 22:53 

balcania
1.866 membri
Stai linistit ca si eu am auzit vorbe frumoase de acest admin de la Mafia1900 precum ca se face manareli la el pe joc si are oamenii lui care castiga premiile, asa ca restul prostilor se muncesc degeaba ).
Faptul ca e un mic xerox e una tipic Romaneasca, nu ma mira ca are o astfel de prestatie bv lui arata ca e un admin ce nu are idei dar in schimb are calitati de a copia ft bine.
Urat domnu admin de pe mafia1900 urat acest lucru arata ca nu esti capabil sa ai o inspiratie mai originala si nu te poti impaca cu ideea ca trebuie sa mai vina si altii pe locul 1.
Ce sa zic, bafta deve cu jocu si nu lasa pe nimeni sa se foloseasca de ideelia tale, oricum nu cred ca va avea el bani sa plateasca membrii =))

Elisabeta28 - 08 | 10:09 

Mafia1900
5.856 membri
Da, ti-am spus frumos pe messenger ca o voi scoate, stii bine ca am vorbit destule, ne-am ajutat, nu am fost nesimitit. Nu am mai intrat pe messenger ptr. ca am avut ceva probleme, nu am mai intrat cateva zile, dar daca astea sunt metodele la care ai recurs, foarte bine atunci!

cristi_cris (Banat permanent)29 - 08 | 21:12 

Mafior
9.957 membri
Admin a scris:
Da, ti-am spus frumos pe messenger ca o voi scoate, stii bine ca am vorbit destule, ne-am ajutat, nu am fost nesimitit. Nu am mai intrat pe messenger ptr. ca am avut ceva probleme, nu am mai intrat cateva zile, dar daca astea sunt metodele la care ai recurs, foarte bine atunci!

Asa, acum fa pe victima ca nu ai fost pe mess..blablabla..si cand am intrat la tine pe joc si am intrebat de tine de ce mai banat fara motiv ¿ iti era frica ca vor descoperii utilizatorii tai ca esti un Xerox cu ochii ¿

Si pana in ziua de azi tot nu ai avut timp ¿ ca inca continua copia ieftina pe jocul tau : ).

Pescarul30 - 08 | 11:07 

RomanianGansta
3.923 membri
Salutare,
Am inaintat problema pentru a fi rezolvata, insa as ruga respectuos pe proprietarul www.mafia1900.com sa elimine metoda respectiva copiata dupa www.mafior.com, macar din bunul simt pana la solutionarea problemei de catre Gamovation.