Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.361
246.757
1

MijnMaffia.nl
202.097
1.129.890
95
MaMafia.fr
57.928
411.364
50
MojeMafie.cz
27.965
281.021
47
MeineMafia.de
74.955
401.312
30
MafiaCreator.com
74.396
242.458
3
MiMafia.com
12.744
37.365
1
MafyaKur.com
50.443
317.799
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.836
5.289
0
MojaMafia.pl
54.675
370.392
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

INCREDIBIL , DAR ADEVARAT !

D3jaVu (Banat permanent)11 - 09 | 11:34 

D3javu
4 membri
Deci..deoarece nu am fost ´´cuminte´´ dupa cum a.ti observat am fost banat pe forumul mafiacreator permanent..in fine nu este aceasta problema.

Problema este ca un copilas retardat de pe Mafia1900, sa bucurat mult cand m.a vazut banat si ´´prostutzul de el´´ a crezut ca sunt banat si pe mafiacreator si s-a gandit sa vina cu spam.ul la mine pe joc, si cu jignirea jocului, etc.
Mai jos am urmatoarele print.uri, click pentru zoom
Si dzan vreau sa iei o masura cu acest individ !

I.

II.

III.

IV.

Deci, a facut spam, m.a jignit pe mine, a jignit jocul ca cica eu acuma cum sunt banat pe mafiacreator nu mai am cum sa le pun imbunatatiri si premii, VA ROG SA LUATI MASURI DRASTICE !

Mesaj aditional:
Complectez cu alt specimen.. care tocmai sa gandit si el sa faca spam.
Pe mine ma costa o multime de bani lunar sa ii ac publicitate jocului Mafior.com asa ca vreau ca acesti mizerabili cu spam.ul sa fie pedepsiti asa cum spune regulamentul !!

ip, email etc aici >
Utilizator pex2011
Membru din 11/09/2011 14:05
Ultima dată online 11/09/2011 14:10
Adresă IP 86.107.19.192
Adresă de e-mail pex_2011@yahoo.com

Rang Gangster

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-11 2:26 PM.

Pescarul11 - 09 | 14:50 

RomanianGansta
3.923 membri
Saptamana viitoare se introduce o optiune de combatere a spamului.
Referitor la celalalt personaj, actiunile lui vorbesc de la sine si se va face o ancheta daca individul este administratorul jocului sau doar un jucator.

Banarea este doar pe forum, acest lucru impiedicand postarea unei noi conversatii pe forumul MafiaCreator.

Ultima dată schimbat cu Pescarul pe 2011-09-11 2:52 PM.

D3jaVu (Banat permanent)11 - 09 | 15:51 

D3javu
4 membri
Dzan a scris:
Saptamana viitoare se introduce o optiune de combatere a spamului.
Referitor la celalalt personaj, actiunile lui vorbesc de la sine si se va face o ancheta daca individul este administratorul jocului sau doar un jucator.

Banarea este doar pe forum, acest lucru impiedicand postarea unei noi conversatii pe forumul MafiaCreator.

Ok, alte noutati inafara de acel anti spam ¿ se aude ceva¿

Nu ineleg ce vrei sa spui, adica nu mai pot posta deloc pe forum ¿ nici de pe acest cont : ) ¿

Pescarul11 - 09 | 17:42 

RomanianGansta
3.923 membri
Pe contul banat. Alte noutati nu am din pacate.

Elisabeta11 - 09 | 18:03 

Mafia1900
5.856 membri
Acel jucator nu a fost trimis de mine sa faca spam, si altele, sa fie clar acest lucru.

Ultima dată online 27.08.2011 22:37

Este vorba de obelix, nu mai bagati bete in roate!

D3jaVu (Banat permanent)11 - 09 | 18:31 

D3javu
4 membri
Eu cred ca tu te.ai trezit cu fata la perete
Am spus eu cumva ca esti tu sau ca lai trimis tu ¿ am spus ca unu de la tine mi.a umplut jocul de spam si prin mesaje si chat si pe langa asta ma si jignit..si a spus ca ´´bip imbunatatiri mai ve.ti avea voi acum ca developer este banat..etc´´
Si bag mana in foc ca daca le verifici ip.ul la cei din brigada ta, unul din acei increzuti care nu ma inghit este acest obelix : )

Si hai sa fim seriosi..de ce un simplu jucator care nu a mai intrat de mult timp la tine pe joc sa intre la mine si sa faca spam ¿ si de unde sa stie acel jucator ca chiar ieri am fost eu banat pe forumul mafiacreator..probabil nici nu stie ca exista mafiacreator.
I.ti spun eu asta este mana adminilor aia ai tai, care se baga si pe aici in mafiacreator mult in discutii.

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-11 6:33 PM.

Pescarul11 - 09 | 19:13 

RomanianGansta
3.923 membri
Te-as ruga sa nu faci acuzatii nefondate. Astfel de comportamente vor exista, nu le putem combate si nicidecum nu putem acuza un proprietar de joc pentru actiunile unui jucator.
Este la alegerea voastra ca proprietari sa va informati corect jucatorii si sa pedepsiti pe cei cu un astfel de comportament.

Acest jucator nefacand referire directa la jocul in cauza, poate fi de pe orice alt joc MafiaCreator, cu o pura coincidenta de nume.

D3jaVu (Banat permanent)11 - 09 | 19:16 

D3javu
4 membri
Doamne...am spus eu ca el a fost cumva ¿
Am spus ca cineva de acolo a venit si a facut spam..si ca jucator nu are nici un beneficiu sa fac spam..ca nu a pus link.ul de referal ci link.ul direct al jocului.
Si este cineva care viziteaza zilnic forumul mafiacreator ca dupa cum observi in print-uri stie ca am fost banat ieri si de aia a si facut spam crezand ca eu nu mai pot accesa forumul ca sa il denunt.
Si ba da, se poate verifica foarte usor cine a fost, numa sa vrei. ca ti.am da ip.ul lui, iar daca tu il cauti aici pe mafiacreator sigur il vei gasii si admin o poate face la fel pe jocul lui daca doreste.

Si inca un lucru, in loc sa te tot pui in contra mea..pentru cele spuse ieri, mai bine te.ai pune putin in locul meu sa stii ce inseamna sa dai o gramada de bani zilnic pe publicitate ca sa iti apara un copilas deasta sa faca spam la greu, asa ca daca ti.ai pune putin vointa si ti.ai face datoria., deoarece in noua regula scrie clar ca este interzis , deci datoria ta ca moderator este sa gasesti acel individ si sa il sanctionezi.

In fine..asta cu cel de pe mafia1900, dar cu celalat individ ce se intampla ¿ ca la ala i.am bagat si id.ul de mess si mi.a recunoscut in nesimtire ca da el a fost, acela de ce nu este sanctionat ¿

Nu´i nimic, de astazi nu mai sunt eu prost, voi sti si eu sa umplu celalate jocuri de spam cu mafior, fara sa fiu incriminat : ) ca vad ca aicea nu mai exista autoritate..doar pentru chestii inutile si posturi nedorite.

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-11 7:22 PM.

Pescarul11 - 09 | 20:36 

RomanianGansta
3.923 membri
Spam = incalcari repetate, nu una singura, pentru care a fost, presupun, sanctionat in joc si repet saptamana viitoare se va introduce o optiune impotriva reclamei.
Nu inteleg cum de nu a fost sanctionat? Nu l-ai banat in jocul propriu? I-ai spus sa continue sa faca reclama? Aceasta parte nu o inteleg, sau in orice discutie cauti un motiv de cearta?
Sanctiunile se aplica doar la incalcari repetate, ca a facut unu reclama care oricum era cenzurata, nu inseamna ca a dat in cap si ti-a furat 1000 de jucatori. Nu mai transforma nimicuri in probleme de caz major.

Ultima dată schimbat cu Pescarul pe 2011-09-11 8:42 PM.