Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.361
246.757
0

MijnMaffia.nl
202.097
1.129.889
82
MaMafia.fr
57.928
411.364
55
MojeMafie.cz
27.965
281.020
43
MeineMafia.de
74.955
401.312
23
MojaMafia.pl
54.675
370.391
2
MafiaCreator.com
74.396
242.457
1
MiMafia.com
12.744
37.365
1
MafyaKur.com
50.443
317.799
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.836
5.289
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

O noua metoda de a face Reclama Neagra.

D3jaVu (Banat permanent)20 - 09 | 19:29 

D3javu
4 membri
Deci cu asta , sunt deja satul pana peste cap de copii astia sub normali.
Baietii au vazut ca nu pot rupe cenzura cu link.urile..ce sau gandit..hai sa fac ca jucatorii sa imi bage id.ul si acolo sa ii rup cu reclamele la jocul meu de 2 bani si 3 nasturi :

Istoria in Printuri, titlu:
Padurea Fermecata a Reclamei Gratis pe Mafior.com

•A fost odata ca niciodata, un orc foarte destept si cu multa foame de ´´reclama neagra´´...numit GabiRo

•Acest pusti dupa 5 minute inregistrat pe incredibila lume a mafiei Mafior.com , a postat urmatorul lucru pe chat.ul jocului...

•Planul lui este perfect, pare un simplu jucator cu inima mare..care doreste sa ajute utilizatorii pe id.ul lui privat, problema este ca era inregistrat pe joc doar de 5 minute, automat Necuratului Developer, ii sa parut suspect si sa gandit sa ii dea add, ce sa intamplat ¿

Si asa..povestea noastra continua, zi de zi copilasi cu foame de reclama intra pe taramul fermecat al jocului Mafior.com in cautare de utilizatorii rataciti si inocenti pentru ai vrajii cu reclamele lor negre si necurate..
Povestea continua
To be Continued !

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-20 9:01 PM.

GabiRo20 - 09 | 19:55 

MafiaOzana
14 membri
S-o crezi tu ma ! Eu vroiam sa ma razboiesc intre familii. Dati-mi ban pe nedrept si gata daca-l credeti.

AlEsSaNdRo20 - 09 | 20:56 

balcania
1.866 membri
GabiRo a scris:
S-o crezi tu ma ! Eu vroiam sa ma razboiesc intre familii. Dati-mi ban pe nedrept si gata daca-l credeti.

Copchile de oameni ca tine suntem satui, credema zilnic apar astfel de reclame pe jocul meu dar am reusit sa va tai maul, deoarece am bagat o regula.Am interzis schimbul de id.uri pe joc as ca ganditi-va la ceva mai misto ca nu va merge =))!

Ultima dată schimbat cu AlEsSaNdRo pe 2011-09-20 8:58 PM.

andrey009920 - 09 | 23:04 

Botosani-mafia2
2.178 membri
Ce a fost asta?? Tu speri sa te credem pe tine un copil?? sau pe Developer care a postat si print screen ?? Sincer nu mi-am dat seama... tu ce vrei sa obtii ? un ban sau un redirect permanent?

GabiRo21 - 09 | 09:50 

MafiaOzana
14 membri
Se pare ca Developer si-a adus sustinatorii... nu ma credeti ma.. nu stau eu sa ma cert cu voi pentru o chestie care e adevarata.

D3jaVu (Banat permanent)21 - 09 | 10:20 

D3javu
4 membri
GabiRo a scris:
Se pare ca Developer si-a adus sustinatorii... nu ma credeti ma.. nu stau eu sa ma cert cu voi pentru o chestie care e adevarata.

Eu nu am adus pe nimeni baiatule..dar nu esti singurul ´´chibrit´´ care isi creaza joc aici pe mafiacreator si apoi sari cu reclama pe jocurile din top online, deja suntem obisnuiti cu oamenii ca tine.

Nu inteleg cum poti sa spui ca tu nu ai avut aceasta intentie..esti incredibil, adica intri de nici 5 minute pe joc...si pac dai id.ul tau repetat pe minichat, dau add..la status AI PUS un nou joc cu mafie buzz ofer bonus de xxx nustiu si nustiu cum.

Nu aveai ce razboaie sa faci nici ce familii sa faci
NU AVEAI NICI 5 MINUTE PE JOC !!!
Asa ca in loc sa o arzi in minciuni ieftine, mai bine ti-ai cere iertare, sau puteai sa spui ca esti nou pe mafiacreator..si nu ai stiut..dar pe langa ca gresesti mai o ti si cu a ta..deja este bataie de joc nene.

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-21 10:23 AM.

GabiRo21 - 09 | 10:24 

MafiaOzana
14 membri
Bine ma ca esti tu in pielea mea alaturi de mine si stii ce intentii am. Am jucat multe jocuri cu mafie, asa ca daca vroiam sa fac spam, faceam pe chat sau yahoo.. cand mi-ai dat add pe mess a fost asa:
tu: ma ajuti cu niste bani?
eu: da... ce nume ai?
tu: ce joc cu mafie?
eu:
[.......]
Cam asa a fost, deci nu are rost sa ne certam aiurea. Crezi ce vrei si gata. Nu vreau sa imi stric timpul cu tine.

D3jaVu (Banat permanent)21 - 09 | 10:28 

D3javu
4 membri
Eu nu am adus pe nimeni baiatule..dar nu esti singurul ´´chibrit´´ care isi creaza joc aici pe mafiacreator si apoi sari cu reclama pe jocurile din top online, deja suntem obisnuiti cu oamenii ca tine.

Nu inteleg cum poti sa spui ca tu nu ai avut aceasta intentie..esti incredibil, adica intri de nici 5 minute pe joc...si pac dai id.ul tau repetat pe minichat, dau add..la status AI PUS un nou joc cu mafie buzz ofer bonus de xxx nustiu si nustiu cum.

Nu aveai ce razboaie sa faci nici ce familii sa faci
NU AVEAI NICI 5 MINUTE PE JOC !!!
Asa ca in loc sa o arzi in minciuni ieftine, mai bine ti-ai cere iertare, sau puteai sa spui ca esti nou pe mafiacreator..si nu ai stiut..dar pe langa ca gresesti mai o ti si cu a ta..deja este bataie de joc nene.

Pacat ca nu am mai facut print.uri si la conversatie dar azi cand vin le voi face, cand iti spun, baiatule reclama este interzisa..sa citesti regulamentul de pe mafiacreator etc..
Incepi sa ma injuri si sa spui ´´haha dar nu stii prostule cine sunt ca nu am dat nick´´
Eu iti spun ca am ip.ul si email.ul tau..atunci incepi cu vrajeala asta care ai spus-o si aici mai sus..
Deci hai sa fim seriosi..

Mesaj aditional:
GabiRo a scris:
Bine ma ca esti tu in pielea mea alaturi de mine si stii ce intentii am. Am jucat multe jocuri cu mafie, asa ca daca vroiam sa fac spam, faceam pe chat sau yahoo.. cand mi-ai dat add pe mess a fost asa:
tu: ma ajuti cu niste bani?
eu: da... ce nume ai?
tu: ce joc cu mafie?
eu:
[.......]
Cam asa a fost, deci nu are rost sa ne certam aiurea. Crezi ce vrei si gata. Nu vreau sa imi stric timpul cu tine.

Pe yahoo ai facut..aia a fost ideea ta, pe chat stiai bine ca nu poti face datorita cenzurei anti reclama.
Asa ti.a venit ideea asta geniala cu mess.ul..in fine nu imi mai bat capul cu tine, asteptam raspunsul lui dzan.

ps: tu nu mi.ai raspuns la acele intrebari, la sfarsit mi.ai raspuns cu da am si eu un joc cu mafie, si nu ai mai apucat sa imi spui link ca ti.am spus cine sunt. : ) si cu ce ai gresit.

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-21 10:32 AM.

GabiRo21 - 09 | 11:18 

MafiaOzana
14 membri
Eu recunosc ca am gresit, dar intelege-ma ca pur si simplu nu vroiam sa fac spam. Garantez. De acum poti sa crezi ce vrei, dar eu ma jur ca nu faceam spam. Ai primit vreun mass sau mesaj de la mine inainte sa te intreb? Da.. si am fost "violent" in vorbe fiindca m-ai luat cu "copilule" si cred ca tu esti mai mic decat mine in varsta. Nu le am eu cu netul, dar mi-am facut jocul ca sa jucam mai multi prieteni pe el. Daca vrei sa intrii in joc, majoritatea playerilor ma cunosc, asa ca nu iti fa impresii aiurea. Eu o sa incetez sa mai ripostez sau sa postez in acest topic, fiindca nu are rost. Decizia o ia admin-ul si gata. De acum incolo nu ma voi juca nici un alt joc de pe mafiacreator, decat al meu si gata ca fac spam, daca nu stiati.. .
Ma abtin la multe chestii si tu esti cel care te crezi peste, fiindca daca puteai sa dovedesti ceva si daca credeai ca fac spam, te uitai inainte pe chat ca am intrebat daca sunt razboaie intre familii sau membrii. Tu ai dovedit o intamplare intamplatoare, adica ai interpretat-o aiurea.
P.S.: Dupa cum am zis, nu le am cu mafiacreator, deci n-aveam de unde sa stiu ca n-am voie sa fac spam pe chat. Sa se uite stafful mafiacreator sa vada la cate jocuri mafiacreator am eu cont. La putine, si dupa 5 minute m-am lasat.. Al tau era populat si asta m-a facut sa-l joc. Ce mai vrei sa explic?
P.S.2.: Nu mint cu nimic... de acum poti sa crezi ce vrei. Daca ti-am explicat ceva si ma contrazici, nu-ti repet ca la COPII !!!

Ultima dată schimbat cu GabiRo pe 2011-09-21 11:21 AM.

D3jaVu (Banat permanent)21 - 09 | 12:50 

D3javu
4 membri
GabiRo a scris:
Eu recunosc ca am gresit, dar intelege-ma ca pur si simplu nu vroiam sa fac spam. Garantez. De acum poti sa crezi ce vrei, dar eu ma jur ca nu faceam spam. Ai primit vreun mass sau mesaj de la mine inainte sa te intreb? Da.. si am fost "violent" in vorbe fiindca m-ai luat cu "copilule" si cred ca tu esti mai mic decat mine in varsta. Nu le am eu cu netul, dar mi-am facut jocul ca sa jucam mai multi prieteni pe el. Daca vrei sa intrii in joc, majoritatea playerilor ma cunosc, asa ca nu iti fa impresii aiurea. Eu o sa incetez sa mai ripostez sau sa postez in acest topic, fiindca nu are rost. Decizia o ia admin-ul si gata. De acum incolo nu ma voi juca nici un alt joc de pe mafiacreator, decat al meu si gata ca fac spam, daca nu stiati.. .
Ma abtin la multe chestii si tu esti cel care te crezi peste, fiindca daca puteai sa dovedesti ceva si daca credeai ca fac spam, te uitai inainte pe chat ca am intrebat daca sunt razboaie intre familii sau membrii. Tu ai dovedit o intamplare intamplatoare, adica ai interpretat-o aiurea.
P.S.: Dupa cum am zis, nu le am cu mafiacreator, deci n-aveam de unde sa stiu ca n-am voie sa fac spam pe chat. Sa se uite stafful mafiacreator sa vada la cate jocuri mafiacreator am eu cont. La putine, si dupa 5 minute m-am lasat.. Al tau era populat si asta m-a facut sa-l joc. Ce mai vrei sa explic?
P.S.2.: Nu mint cu nimic... de acum poti sa crezi ce vrei. Daca ti-am explicat ceva si ma contrazici, nu-ti repet ca la COPII !!!

Mai mare ca mine nu cred..si daca ai fi..dai dovada prin cuvitele tale ca mai mult de 18 anisori nu ai.
In fine..nustiu ce tot incerci sa le intorci pe dos..uita.te la printuri..si scuteste-ma ca nu vreau sa mai tot iti explic in fiecare post.
Am spus ca asteptam parerea si decizia lui Dzan.
pana atunci bafta.

Mesaj aditional:
ps: iar daca doresti sa joci Mafior si crezi ca nu ai ganduri negre de reclama sau dat id.uri pentru a face reclama, ma anunti si eu iti scot banul : )

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-21 1:31 PM.