Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.361
246.757
1

MijnMaffia.nl
202.097
1.129.889
83
MaMafia.fr
57.928
411.364
50
MojeMafie.cz
27.965
281.020
46
MeineMafia.de
74.955
401.312
23
MojaMafia.pl
54.675
370.392
3
MafiaCreator.com
74.396
242.457
1
MiMafia.com
12.744
37.365
1
MafyaKur.com
50.443
317.799
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.836
5.289
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

what ???? (part3 :) )

andrey009928 - 09 | 14:24 

Botosani-mafia2
2.178 membri
Lol Dzan... acum ce am mai facut ?? dc a fost sters acel topic al meu (cu imbunatarile) ?? Am citit regulamentul forumului din nou (de 2 ori) si tot ce am gasit este :
8. Evită subiectele fără sens.
si nu am postat unde nu trebuia si subiectul meu avea sens (mi-am zis parerea.. si o asteptam pe a celorlalti (asa poate va mobilizati si voi (mafiacreator/gamovation) (nici acum nu stiu cu cine ma cert ) ) )
MafiaCreator extra
Tot ce are legatură cu MafiaCreator, dar nu iși gaseste locul in altă parte.
exact asta am postat si eu.. are legatura cu mafiacreator, dar nu avea loc in alta parte... , stai ca eu nu inteleg acest forum este un fel de trivia sau cum?? putem doar sa punem intrebari si tu ne raspunzi ? nu avem voie sa ne spunem parerea ??
Adica topicuri de genul "daca nu va mai jucati pe jocurile voastre puteti sa mi le donati..(nu mai stiu exact textul)" etc... nu sunt sterse.. dar ala este sters instant...
Si din nou aceiasi problema (lipsa de profesionalism )
P.S. Probabil ca ma astepta un ban permanent pana in 2020 (asta e maxim din cate am inteles eu..) ca mi-am spus parerea

Ultima dată schimbat cu andrey0099 pe 2011-09-28 2:28 PM.

D3jaVu (Banat permanent)28 - 09 | 14:46 

D3javu
4 membri
Eu pentru acelasi motiv am fost banat pana in 2o2o..ca mi.am spus parerea mea foarte educat si civilizat..dar pe unii ii supara adevarul si p´aici nu esti liber sa te exprimi.
Asa ca te sfatuiesc , mai bine taci si induri cum fac eu..daca nu ai sa risti si tu un ban pana in viitorul indepartat (2o2o)
ps: ce o fi de gamovation in acel an : ) ), is tare curios..vor mai exista jocurile noastre, vor fi mult mai dezvoltate..se vor baza pe alta codificatie care inca nu a fost inventata..sau vor fi doar...istorie..

andrey009928 - 09 | 21:59 

Botosani-mafia2
2.178 membri
atunci va fi puterea china sau pakistan (romania se duce la vale...)

Pescarul29 - 09 | 00:00 

RomanianGansta
3.923 membri
Eu sunt aici doar sa pastrez o ordine pe forum si sa ma asigur ca sunt respectate regulile.
Referitor la plangerile voastre, nu exista interes din partea companiei. Atat timp cat ele exista doar aici si fiind tara cu cele mai mici profituri din sistem, nu vor fi ascultate cu prea mare interes si ca sa fiu sincer am fost instruit sa sterg/avertizez orice fel de topicuri in care proprietarii se plang de MafiaCreator.ro.

NasuL29 - 09 | 02:44 

GHR
3.559 membri
Ooo Doamne ... îţi multumesc că m-ai lasăt să trăiesc să o văd şi pe asta.

Dzan a scris:
Referitor la plangerile voastre, nu exista interes din partea companiei.
Atat timp cat ele exista doar aici si fiind tara cu cele mai mici profituri din sistem,
nu vor fi ascultate cu prea mare interes.

Să înţelegem că aici facem un fel de întrecere pentru a vedea care bagă cei mai mulţi bani în jocuri?

Există propietari de jocuri, din comunitatea MafiaCreator.ro, care au toate opţiunile cumpărate.

Aceştia ce trebuie să facă?
Ce trebuie să mai cumpere?

Nu avem niciun drept, niciun un cuvânt de spus, nicio valoare pentru că suntem români?

Dzan a scris:
Am fost instruit sa sterg/avertizez orice fel de topicuri in care proprietarii
se plang de MafiaCreator.ro.

Asta e altă chestie tare!
Nu avem voie să ne spunem părerile negative, dezamăgirile, nemulţumirile faţă de MafiaCreator.ro.
Trăiască comunismul!

Dzan, prin acest post ne-ai demonstrat că eşti un fel de ... de fapt nu prea îmi dau seama ce funcţie şi ce sarcini ai, însă una este clară.
Ce este negativ la adresa MafiaCreator.ro trebuie muşamalizat.

Şi câinii au mai multe drepturi.
Cel puţin latră când vor ei.

Concluzia la care am ajuns eu în acest zile este că odată ce am acceptat condiţiile impuse de MafiaCreator.ro trebuie să tac, să accept, să am răbdare, să nu spun nimic ofensator deoarece consecinţele pot fi foarte drastice.

De acum înainte forumul nu mai prezintă niciun interes pentru tine.
A fost un efort să îl citesc, să îmi imaginez că ideile de îmbunătăţire propuse de jucătorii înregistraţi pe jocul pe care îl administrez cât şi de ceilalţi membri ai comunităţii ar putea fi implementate cândva.

Suntem români iar valoarea noastră este proporţională cu banii pe care îi avem.

andrey009929 - 09 | 09:02 

Botosani-mafia2
2.178 membri
Lol frate dar asta e discriminare.. adica cei din tarile mai 'dezvoltate' au drepturi sunt ascultati si noi suntem ignorati...
Eu sunt aici doar sa pastrez o ordine pe forum si sa ma asigur ca sunt respectate regulile.
Referitor la plangerile voastre, nu exista interes din partea companiei. Atat timp cat ele exista doar aici si fiind tara cu cele mai mici profituri din sistem, nu vor fi ascultate cu prea mare interes si ca sa fiu sincer am fost instruit sa sterg/avertizez orice fel de topicuri in care proprietarii se plang de MafiaCreator.ro.

D3jaVu (Banat permanent)29 - 09 | 09:52 

D3javu
4 membri
Dzan, orice ai spune, eu tot cu a mea o voi tine si sti si tu bine si eu si presupun ca si restul care sau uitat pe celalalte mafiacreator ca romania este in top 3 daca nu 2 din mafiacreator cu cea mai mare popularitate pe jocuri : )
Adica noi avem printre cele mai mari medii de utilizatori online si inregistrati, acest lucru spune totul.
Aceasta medie automat ofera un mai mare castig, deoarece utilizatorii cumpara credite si asa gamovation castiga, deci eu cel putin nu te pot crede in faza cu ca noi furnizam cele mai putine castiguri, te rog si pe tine sa calculezi sau pe cel care ti-a oferit aceasta statistica absurda.

Iar george..la faza cu comunismul ai dreptate si eu am mai spuso..dar in schimb am primit o amenintare si un ban pana in 2o2o, cred ca aceasi soarta vei avea si tu.

Mesaj aditional:
ps: Iar daca aici cum spui tu ´´Nu ni se da importanta, deoarece suntem romani´´ eu unu cel putin de acuma voi posta pe mafiacreatorul german..ca ala e principalul sau pe .com .. poate acolo ma asculta lumea.
Va recomand sa faceti acelasi lucru, care nu cunoasteti limba (google translate)
Iar aici Dzan, sterge topicul de Sugestii..ca nu isi mai are rostul daca nu ne da nimeni importanta.

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-29 2:27 PM.

Pescarul29 - 09 | 09:55 

RomanianGansta
3.923 membri
Toate optiunile sunt bagate concomitent in acelasi timp, nu exista discriminari. Atat timp cat o idee este buna, o veti vedea adaugata mai devreme sau mai tarziu. Nu vor fi adaugate optiuni care le cereti cu atata inversunare si care se regasesc numai aici, precum scaderea sumei necesare pentru retragerea banilor sau alte idei care sa va ofere MC-uri gratuite si etc..
Aceste nemultumiri referitoare la update-uri si MafiaCreator exista doar pe versiunea .ro, nu si pe alte versiuni si va rog sa verificati forumurile.

MafiaCreator.ro a produs cel mai bine in luna august unde s-a inregistrat incredibila suma de 270 Euro. Degeaba sunt jucatori online, daca acestia nu cumpara. Cum voi nu ajungeti la suma de 50 euro/luna, nu stiu cum puteti spune ca in Romania se cumpara credite. Daca macar unul ar ajunge la aceasta suma asta ar insemna un castig de 110euro pentru MafiaCreator dintre care 50 revin la proprietar. Dar cum dintr-un total de 97.042 jucatori, s-au strans luna trecuta doar 270 euro, asta ar insemna ca maxim 2 proprietari ar putea atinge suma necesara pentru retragere.

Sugestiile atat timp cat sunt bune vor fi adaugate.

Ultima dată schimbat cu Pescarul pe 2011-09-29 10:00 AM.

Mexicanul29 - 09 | 13:59 

MiculMexic
406 membri
Sunt sugestii foarte bune, si nu au fost adaugate

Sergiu8D29 - 09 | 14:36 

Area-52
1 membri
Poate 270 de euro doar din banii dati pe credite , dar cati bani si-a bagat fiecare in jocul lui ? Fa niste calculele , deoarece sunt multe jocuri care au toate optiunile cumparate .