Succesorul MafiaCreator a sosit.
CREAZĂ-MI PROPRIUL JOC!

Login proprietar de joc

Uitat? Logare
MafiaCreator.ro
23.361
246.757
0

MijnMaffia.nl
202.097
1.129.890
91
MaMafia.fr
57.928
411.364
61
MojeMafie.cz
27.965
281.021
49
MeineMafia.de
74.955
401.312
31
MafiaCreator.com
74.396
242.458
4
MojaMafia.pl
54.675
370.392
1
MiMafia.com
12.744
37.365
1
MafyaKur.com
50.443
317.799
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.836
5.289
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

what ???? (part3 :) )

D3jaVu (Banat permanent)29 - 09 | 14:42 

D3javu
4 membri
Corleone a scris:
Sunt sugestii foarte bune, si nu au fost adaugate
Exact.. sunt sugestii incredibile, nu doar bune care eu cel putin le voi adauga in jocul meu care il am separat de mafiacreator..sunt unele ideei..foarte , foarte BUNE!

Normal ca nu prea se fac vanzari..deoarece script.ul este gandit prost..preturile minime foarte mari la oficiu de schimb de exemplu la mine :
50.000.000 RON extra în contul tău bancar 1.000 credite
Cine este asa de ´´dobitoc´´ scuza-ti vorba, ca sa cumpere 5o milioane cu 1ooo credite, cand le poate vinde altui jucator si asa obtine peste 35o milioane.. si la fel cu multe altele de la oficiu de schimb..si prin joc.

De asemenea cumpararea de credite prin SMS in romania nu exista..iar cel prin telefon de trebuie sa suni..la foarte multi jucatori nu le merge... de ce¿ nu stiu..ca au companiile telefonice adecvate ..dar totusi nu le merge..altora..le este frica sa sune deoarece cred ca le vor lua o multime de bani..

Prin sms odata se misca treaba si este mult mai usor de cumparat, iar lumea este mult mai obisnuita cumpararii prin sms.

Cat despre faptul cu ca nu atingem cei 5o euro, asta nu este rau pentru mafiacreator, asa nu sunteti in pierdere..nu nu dzan, asa sunti IN CASTIG !

De exemplu eu acuma am stransi 2O si ceva euro.. credite in joc cumparate de catre jucatori de peste 7O euro in total, poimaine se termina luna, deci eu nu castig nimic, deci voi castigati doar de pe urma jocului Mafior.com peste 7o euro pe o luna, cum poti sa ne spui tu noua ca cea mai mare suma castigata in romania de catre mafiacreator a fost de 2oo si ceva euro cand doar mafiorul a furnizat luna asta spre exempl peste 7o euro..si a fost luna slabuta de cumparari.. restul jocurilor ce ¿ mafia19OO vinde mai mult ca mine..are castiguri mai mari, are jucatori mai cumparatori de credite ca mine..+ celalalte jocuri + cumpararile de mafiacoins.

Dupa calculul meu gamovation castiga de pe mafiacreator.ro (LUNAR) + 55O Euro (liberi de comisioane, de tot, NETI).
In fine..nu este asta problema cat castiga, este vorba ca nu suntem luati in considerare deoarece mafiacreator.ro´´ nu furnizeaza castiguri mari´´ si daca este asa cum spui tu si ei, tie ti se pare frumos ¿ adica noi .ro.ul sa fim luati in considerare cand o zbura porcul doar pentru ca nu furnizam multi bani ¿
Daca da..sincer aceasta esteo lipsa foarte mare de profesionalitate.
Din ce ´´27O euro´´ care ii castigati lunar pe mafiacreator.ro de ce nu investiti 1OO euro in publicitate ¿ asa automat..mai multi propietari, unii seriosi, automat castigurile mafiacreator mai mari.

In legatura cu sugestiile, probabil ti.au scapat cateva, te rog in numele tuturor propietarilor de aici, sa recitesti toata categoria sugestiilor din forum, de acum 1 luna jumatate in coace.
Stiu ca sunt unele sugestii..´´cum sa scapam de acea limita de 5o euro´´ alea le poti sterge, dar citeste te rog restul, propunerile pentru imbunatatirea jocului, nu a buzunarului si vei descoperii ca sunt o multime de idei geniale !

Nu ma mai implic in acest topic, am spus ce am crezut ca este de spus, succes in continuare.

Ultima dată schimbat cu D3jaVu pe 2011-09-29 2:46 PM.

Sergiu8D29 - 09 | 14:50 

Area-52
1 membri
Daca toate propunerile ar fi adaugate , mafia creator ar avea un profit de peste 1000 de euro pe luna ... pentru ca sunt multi care cauta imbunatatiri , nu teme care le pun doar cei care poate isi fac acum un joc nou , restul nu o schimba pentru ca , cu tema ce o aveau sunt obisnuiti .

Spuneti ca cei din romania nu aduc profit , ce s-ar intampla daca toti proprietarii jocului care fac ceva bani , sa isi inchida jocul . Atunci ce ar fi ? Atunci am fi bagati in seama ? Normal ca le trebuie sa faca bani ...

Ce bine ii sa faceti bani pe spatele nostru , si apoi sa ziceti ca noi nu aducem profit .

Ultima dată schimbat cu Sergiu8D pe 2011-09-29 2:52 PM.

andrey009929 - 09 | 21:05 

Botosani-mafia2
2.178 membri
Am si eu o intrebare Dzan.. cum este posibil ca in norvegia unde sunt cam toata ziua online 5-7 jucatori (pe jocurile din top), sa fie castiguri mai mari decat in Romania, de ex. acum la ora 22:00 Botosani-mafia.org are 17 jucatori online si pe tot serverul mafiacreator din norvegia sunt doar 15... cum e posibil sa existe castiguri mai mari ??? (adica aia 15 cumpara mai mult decat cateva sute de pe mafiacreator.ro ) uite.. faza asta cu castigurile cele mai mici nu se poate discuta, este imposibil sa fie cel mai mic profit... pai asa ar trebuii sa il inchida.. nu ar avea bani sa iti plateasca nici tie salariul...

Ultima dată schimbat cu andrey0099 pe 2011-09-29 9:07 PM.

Pescarul30 - 09 | 00:19 

RomanianGansta
3.923 membri
Astfel de plangeri exista doar pe MafiaCreator.ro si nu pe alte retele de gen.
Va rog sa le incetati deoarece nu au niciun rost. Proprietarul trebuie sa isi vada de propriul joc si nu de functionarea MafiaCreator.ro.